MENÜ
Your Cart

Homesinema

Alis İkili Sinema Koltuğu Alis İkili Sinema Koltuğu
Yeni Model
Model: 396IKS
Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Sinema Koltuğu200cm97 cm110 cm Evinizin rahatlığında sinema keyfini yaşamak istemez misiniz ?Çift taraflı açılır mekanizması ile  dinlenme koltuğu haline gelebilen  ürünümüz ile yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz..Ürün motorlu olup, sa..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSI
VİP İKİLİ HOME SİNEMA KOLTUKGerek işçiliği gerekse konforu ile eivinizin baş kösesinde yerini almaya aday..Çift oturum motorlu olarak acılıp orta modülde 1 adet servis sehpa ve fizli bölmesi bulunmkatdır sag ve sol kolda 1 er adet bardaklık sitemi mevcut olup sinema keyfinizde size eşlik edecek hari..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: VTK
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikAnika Tekli92 cm90 cm100 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi̇l..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: 396IKM
Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Sinema Koltuğu205 cm90 cm110 cm Evinizin rahatlığında sinema keyfini yaşamak istemezmisiniz ?Çift taraflı açılır mekanizması ile  dinlenme koltuğu haline gelebilen  ürünümüz ile yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz..Ürün motorlu olup, sa..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSIM2
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikKayya Koltuk200 cm90 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSTKM
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikMalden Koltuk92 cm92 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Palma İkili Motorlu Koltuk Palma İkili Motorlu Koltuk
Yeni Model
Model: PLS
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikPalma165 cm92 cm110 cmPALMA İKİLİ KAPİTONELİ İKİLİİkili koltuğumuz çift oturumda motorlu açılır kapanır özelliği ile sizlere eşsiz bir sinema keyfi sunmaktadır.İsteğe bağlı olarak masaj özelliği eklenebilir..Aile ortamınızda keyifli zamanlarınıza eşlik edec..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: 396TK
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikSiesta Koltuk90 cm95 cm110 cmSİNEMA KEYFİNİ EVİNİZE GETİRDİK.HOME SİNEMALAR İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ TEKLİ KOLTUĞUMUZ OTOMATİK OLARAK AÇILIR KAPANIR 145 DERECELİK YATIŞ AÇISI İLE DİNLENME KOLTUĞU HALİNE GELMEKTEDİR.KOL KISMINDA BULUNAN BARDAKLIK İSE SİZE EŞSİZ..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Venüs İkili Sinema Koltuğu Venüs İkili Sinema Koltuğu
Yeni Model
Model: 398 İKİLİ Modülsüz
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Sinema Koltuğu16590 cm110 cmPLUS SİNEMA KOLTUĞU İLE KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ!Ürünümüz Motorlu mekanizması sayesinde otomatik olarak açılır kapanır sağ ve sol oturum olmak üzere 2 adet mekanizması olup tv karşısında dinlenebilir uyku moduna..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Venüs Üçlü Koltuk Venüs Üçlü Koltuk
Yeni Model
Model: 396UC
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikVenüs Üçlü Koltuk230 cm97 cm110 cmEvinizin rahatlığında sinema keyfini yaşamak istemezmisiniz ?Çift taraflı açılır mekanizması ile  dinlenme koltuğu haline gelebilen  ürünümüz ile yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz..Ürün motorlu olup, sağ ve sol ..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Zero Plus İkili Sinema Koltuğu Zero Plus İkili Sinema Koltuğu
Yeni Model
Model: PLS
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikZero Plus İkili200 cm97 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dön..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
ZERO PLUS İKİLİ SİYAH ZERO PLUS İKİLİ SİYAH
Yeni Model
Model: PLSSYH
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Sinema Koltuğu205 cm92 cm110 cmPLUS İKİLİ MASAJLIİkili koltugumuz çift oturumda Masaj özelliği ve motorlu açılır kapanır özelliği ile sizlere eşsiz bir sinema keyfi sunmaktadır.Aile ortamınızda keyifli zamanlarınıza eşlik edecek olan ürünümüz is..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)