MENÜ
Your Cart

Ev-Sinema

Alis İkili | Sinema Koltuğu (Motorlu) Alis İkili | Sinema Koltuğu (Motorlu)
Yeni Model!
Model: 396IKS
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikAlis İkili (Motorlu)200cm97cm110cmEvinizin rahatlığında sinema keyfini yaşamak istemez misiniz ?Çift taraflı açılır mekanizması ile  dinlenme koltuğu haline gelebilen  ürünümüz ile yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz..Ürün motorlu olup, sağ ve sol..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSI
V.I.P. Model ANIKA - İkili Ev-Sinema KoltuğuEnfes tasarımının yanı sıra, bu özel modelimizin iki lüks bardak tutacağı, iki USB girişi bulunmaktadır. Ortasındaki modül kapaklı, geniş bir hazne ve tepsiye sahip modellidir. Elektrikli mekanizması ise kol kısımlarında bulunan düğmelerden kontrol ed..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: VTK
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikAnika Tekli92 cm90 cm100 cmOfise, sinemaya; her yere yakışan Anika'dan ayrılmak istemeyeceksiniz.Butonlarla kontrol edilen Anika modelimiz, 145 derece açıya kadar yatay pozisyona gelebilir; dilenilen açıda sabit bırakılabilir. Ayrıca, iki lüks bardak tutac..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: 396IKM
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikBabil Müzikli İkili205cm90cm110cm Evinizin rahatlığında sinema keyfini yaşamak istemezmisiniz ?Çift taraflı açılır mekanizması ile  dinlenme koltuğu haline gelebilen  ürünümüz ile yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz..Ürün motorlu olup, sağ ve sol k..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSIM2
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikKayya İkili200 cm90 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi̇..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSTKM
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikMalden (Tekli, Müzikli)92 cm92 cm110 cmÜrün, kol kısmında bulunan dokunmatik kumandadan yönlendirilir. İstenilen açıda sabit kalabilme fonksiyonu ile 145 derece açıya kadar yatay pozisyon alabilir. Bluetooth destekli stereo müzik sistemi mevcuttur; diğer k..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Palma | İkili Motorlu Koltuk Palma | İkili Motorlu Koltuk
Yeni Model!
Model: PLS
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikPalma İkili165 cm92 cm110 cmPALMA İKİLİ KAPİTONELİ İKİLİİkili koltuğumuz çift oturumda motorlu açılır kapanır özelliği ile sizlere eşsiz bir sinema keyfi sunmaktadır.İsteğe bağlı olarak masaj özelliği eklenebilir..Aile ortamınızda keyifli zamanlarınıza eşli..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: 396TK
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikSiesta90 cm95 cm110 cmSİNEMA KEYFİNİ EVİNİZE GETİRDİK.HOME SİNEMALAR İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞ TEKLİ KOLTUĞUMUZ OTOMATİK OLARAK AÇILIR KAPANIR 145 DERECELİK YATIŞ AÇISI İLE DİNLENME KOLTUĞU HALİNE GELMEKTEDİR.KOL KISMINDA BULUNAN BARDAKLIK İSE SİZE EŞSİZ BİR DE..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: 398 İKİLİ Modülsüz
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikVenüs İkili (Motorlu)165cm90cm110cmPLUS SİNEMA KOLTUĞU İLE KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ!Ürünümüz Motorlu mekanizması sayesinde otomatik olarak açılır kapanır sağ ve sol oturum olmak üzere 2 adet mekanizması olup tv karşısında dinlenebilir uyku moduna gecebilir ..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: 396UC
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikVenüs Üçlü Koltuk (İki Oturum Motorlu)230 cm97 cm110 cmEvinizin rahatlığında sinema keyfini yaşamak istemezmisiniz ?Çift taraflı açılır mekanizması ile  dinlenme koltuğu haline gelebilen  ürünümüz ile yerinizden kalkmak istemeyeceksiniz..Ürün moto..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Zero Plus İkili | Masajlı Koltuk (Motorlu) Zero Plus İkili | Masajlı Koltuk (Motorlu)
Yeni Model!
Model: PLSSYH
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikZero Plus İkili (Masajlı)205cm92cm110cmPLUS İKİLİ MASAJLIİkili koltugumuz çift oturumda Masaj özelliği ve motorlu açılır kapanır özelliği ile sizlere eşsiz bir sinema keyfi sunmaktadır.Aile ortamınızda keyifli zamanlarınıza eşlik edecek olan ürünümüz istenilen öl..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Zero Plus İkili | Motorlu Koltuk Zero Plus İkili | Motorlu Koltuk
Yeni Model!
Model: PLS
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikZero Plus İkili200 cm97 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dön..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)