MENÜ
Your Cart

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Mobilya sektöründe adını dünyaya kanıtlayan İnegöl de kurulan Avrasya Koltuk Mekanizmalı ürünlerde üretim yapmakta olup üreticiden direkt tüketiciye hizmet vermektedir. 20 yıllık üretim birikimini  şimdi direkt siz değerli müşterilerimize sunmanın gururunu duymaktayız. Deneyimli personelimizle profesyonel bir şekilde recliner ürün kategorisinde İnegöl'de seçici bir yere sahip olmanın sorumluluğu ile her gün daha iyiye ulaşma gayreti içerisindeyiz.


Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, teslimat sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Sizlerin düşüncelerine değer veriyor, kendi bilgimizi sizlerle paylaşıyor ve ortak bir paydada daha güzel bir sonuç ile sizlere hizmet veriyoruz.


Bizi Arayın!

Özel proje , tasarım vip dizayn, hastanelere refakatçi koltukları, home sinema ürünleri gibi oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız ön görüşme ve bilgilendirme için hazır bulunmaktadır. Bizlere iş saatlerimiz içerisinde 0 224 711 14 30 ve 0 530 340 26 69 nolu telefonlardan ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.