MENÜ
Your Cart

Baba Koltukları

Model: J66
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Baba Koltuğu80 cm90 cm100 cmMotorlu olan ürünümüz kumanda ile açılır kapanır 145 derece yatış açısına sahiptir.Tv Karşısında dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz ürünümüz son derece konforlu ve ergonomiktir.Görünüşü ve yapısı itibariyle ço..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSI
VİP İKİLİ HOME SİNEMA KOLTUKGerek işçiliği gerekse konforu ile eivinizin baş kösesinde yerini almaya aday..Çift oturum motorlu olarak acılıp orta modülde 1 adet servis sehpa ve fizli bölmesi bulunmkatdır sag ve sol kolda 1 er adet bardaklık sitemi mevcut olup sinema keyfinizde size eşlik edecek hari..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: VTK
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikAnika Tekli92 cm90 cm100 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi̇l..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: J56M2
Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Baba Koltuğu80 cm85 cm110 cmÜrün manuel olarak açılır ,145 derecelik yatış açısına sahiptir,isteğe bağlı olarak masaj sistemi eklenebilir. Üründe ileri geri sallanma ve 360 derece dönebilme özelliği vardır. Ürün buton ile açılır duruma gelince kendini..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSIM2
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikKayya Koltuk200 cm90 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: J56
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Baba Koltuğu80 cm85 cm110 cmÜrün manuel olarak açılır ,145 derecelik yatış açısına sahiptir,isteğe bağlı olarak masaj sistemi eklenebilir. Üründe ileri geri sallanma ve 360 derece dönebilme özelliği vardır. Ürün buton ile açılır duruma gelince k..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: LİFT MODEL1
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Baba Koltuğu80 cm85 cm110 cmÜrün çift motorlu ve asansörlü mekanizma özelliğine sahiptir.Kumanda ile açılır ve kapanır. Kumanda üzerinde 4 ayrı tuş ile ayak kısmı ayrı, sırt kısmı ayrı hareket edebilir. Ayrıca oturan kişiyi ayağa kaldırma özelli..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
MARİ TABLALI HOME SİNEMA KOLTUK MARİ TABLALI HOME SİNEMA KOLTUK
Yeni Model
Model: MARİ TAB
MARİ DİNLENME KOLTUK EVİNİZDE HEM BİR BERJER HEM DE TV KOLTUK OLARAK YERİNİ ALMAYA ADAYKUMANDA İLE AYAK VE SIRT AÇILARAK DİNLENME, KİTAP OKUMA VE UYKU MODU ÖZELLKLERİ İLE VAZGECİLMEZİNİZ OLACAK.STANDART TV KOLTUKLARINDAN FARKLI OLARAK AYAK KISMI DAHA FAZLA YÜKSELTİREREK ÖZELLİKLE KAN DOLAŞIMINI DÜZE..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: OMJ46M
Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Baba Koltuğu80 cm90 cm100 cm MANUEL OLAN ÜRÜNÜMÜZ.YAN TARAFINDA BULUNAN BUTON SAYESİNDE AÇILIP DİNLENME KOLTUĞU HALİNE GELMEKTEDİR.145 DERECE YATIŞ AÇISINA SAHİP OLAN ÜRÜNÜMÜZ SİLİKON KAPLAMASI İLE SON DERECE KONFORLU OLUP ESTETİK OLARAKTA GÖZ DO..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
RODEO ZERO GRAVİTY RODEO ZERO GRAVİTY
Yeni Model
Model: RDO
RODEO ZERO GRAVİTYÜrünümüz üç motorlu olup uzaktan kumanda ile teknolojinin son tasarımlarındandırayak ve sırt bölümünü yatırmanın yanı sıra oturum yüksekliğinide ayarlayarak ayak ve baş bölümünü aynı seviyey getirerek sağlıklı kan akışına yardımcı olmaktadırotomatik tek tuş ile aynı anda koltuğu to..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
SALE MOTORLU SALLANAN KOLTUK SALE MOTORLU SALLANAN KOLTUK
Yeni Model
Model: 56 PLUS
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Baba Koltuğu80 cm90 cm100 cmMotorlu ayrıca dönme ve sallanma özelliği olan ürünümüz kumanda ile açılır kapanır 145 derece yatış açısına sahiptir.Tv Karşısında dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz ürünümüz son derece konforlu ve ergonomikti..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Venüs İkili Sinema Koltuğu Venüs İkili Sinema Koltuğu
Yeni Model
Model: 398 İKİLİ Modülsüz
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklik Sinema Koltuğu16590 cm110 cmPLUS SİNEMA KOLTUĞU İLE KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ!Ürünümüz Motorlu mekanizması sayesinde otomatik olarak açılır kapanır sağ ve sol oturum olmak üzere 2 adet mekanizması olup tv karşısında dinlenebilir uyku moduna..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)