MENÜ
Your Cart

Baba Koltukları

Model: J66
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikAlen (Motorlu)80cm90cm100cmMotorlu olan ürünümüz kumanda ile açılır kapanır 145 derece yatış açısına sahiptir.Tv Karşısında dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz ürünümüz son derece konforlu ve ergonomiktir.Görünüşü ve yapısı itibariyle çok rahat ve dekorati..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSI
V.I.P. Model ANIKA - İkili Ev-Sinema KoltuğuEnfes tasarımının yanı sıra, bu özel modelimizin iki lüks bardak tutacağı, iki USB girişi bulunmaktadır. Ortasındaki modül kapaklı, geniş bir hazne ve tepsiye sahip modellidir. Elektrikli mekanizması ise kol kısımlarında bulunan düğmelerden kontrol ed..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: VTK
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikAnika Tekli92 cm90 cm100 cmOfise, sinemaya; her yere yakışan Anika'dan ayrılmak istemeyeceksiniz.Butonlarla kontrol edilen Anika modelimiz, 145 derece açıya kadar yatay pozisyona gelebilir; dilenilen açıda sabit bırakılabilir. Ayrıca, iki lüks bardak tutac..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: J56M2
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikHelen (Sallanır, Manuel)80cm85cm110cmSallanır, 360 derece açıyla dönebilir ve yanında bulunan kulpu ile mekanizması aktive edilir. Koltuk, elektrikli değildir, beden hareketlerinize uyum sağlayarak; 145 derece açıya kadar dilediğiniz pozisyona girer. Sallanma fo..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: PLSIM2
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikKayya İkili200 cm90 cm110 cmBu koltuğu çok seveceksi̇ni̇z. Ekstra si̇ze özel uygulanan i̇şçi̇li̇ği̇ i̇le gönlünüzü fethedecek Kumanda olarak açılan koltuğumuz i̇leri̇ geri̇ sallanma özelli̇ği̇ i̇le si̇zi̇ çok mutlu edecek ayrıca 360 derece dönebi̇..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: J56
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikLena (Sallanır, Manuel)80cm85cm110cmLena, sallanır, 360 derece açıyla dönebilir ve yanında bulunan kulpu ile mekanizması aktive edilir. Koltuk, elektrikli değildir, beden hareketlerinize uyum sağlayarak; 145 derece açıya kadar dilediğiniz pozisyona girer. Salla..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: LİFT MODEL1
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikLeon (Medikal)80cm85cm110cmÜrün çift motorlu ve asansörlü mekanizma özelliğine sahiptir.Kumanda ile açılır ve kapanır. Kumanda üzerinde 4 ayrı tuş ile ayak kısmı ayrı, sırt kısmı ayrı hareket edebilir. Ayrıca oturan kişiyi ayağa kaldırma özelliği ile hasta ve yaş..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Mari | Motorlu Koltuk (Tablalı) Mari | Motorlu Koltuk (Tablalı)
Yeni Model!
Model: MARİ TAB
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikMari (Tablalı)80cm85cm110cmMARİ DİNLENME KOLTUK EVİNİZDE HEM BİR BERJER HEM DE TV KOLTUK OLARAK YERİNİ ALMAYA ADAYKUMANDA İLE AYAK VE SIRT AÇILARAK DİNLENME, KİTAP OKUMA VE UYKU MODU ÖZELLKLERİ İLE VAZGECİLMEZİNİZ OLACAK.STANDART TV KOLTUKLARINDAN FARKLI OLARAK A..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Model: OMJ46M
 ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikPera (Manuel)80cm90cm100cmMANUEL OLAN ÜRÜNÜMÜZ.YAN TARAFINDA BULUNAN BUTON SAYESİNDE AÇILIP DİNLENME KOLTUĞU HALİNE GELMEKTEDİR.145 DERECE YATIŞ AÇISINA SAHİP OLAN ÜRÜNÜMÜZ SİLİKON KAPLAMASI İLE SON DERECE KONFORLU OLUP ESTETİK OLARAKTA GÖZ DOLDURMAKTADIR.İ..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Rodeo | Üç Motorlu Koltuk (Zero-gravity "Sıfır Yer Çekimi" Destekler) Rodeo | Üç Motorlu Koltuk (Zero-gravity "Sıfır Yer Çekimi" Destekler)
Yeni Model!
Model: RDO
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikRodeo80cm70cm115cmUzun vakitler geçirdiğiniz ofisinizi özlemek için bir nedendir Rodeo.Rodeo isimli bu modelimiz V.I.P. tasarıma sahip, şahane şıklıktadır. Mekanizması ise tamamen özel tasarımdır; üç motora sahiptir ve uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Sahip ..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Sale | Sallanır Motorlu Koltuk Sale | Sallanır Motorlu Koltuk
Yeni Model!
Model: 56 PLUS
ÖlçülerModülGenişlikDerinlikYükseklikSale (Sallanır, Motorlu)80cm90cm100cmMotorlu ayrıca dönme ve sallanma özelliği olan ürünümüz kumanda ile açılır kapanır 145 derece yatış açısına sahiptir.Tv Karşısında dinlenme koltuğu olarak kullanabileceğiniz ürünümüz son derece konforlu ve ergonomiktir.Görünüş..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Tetra | Medikal Motorlu Koltuk (Çift Motorlu) Tetra | Medikal Motorlu Koltuk (Çift Motorlu)
Yeni Model!
Model: TETRA LIFT
 Ölçüler ModülGenişlikDerinlikYükseklikTetra80 cm92 cm110 cmÜrün çift motorlu ve asansörlü mekanizma özelliğine sahiptir.Kumanda ile açılır ve kapanır. Kumanda üzerinde 4 ayrı tuş ile ayak kısmı ayrı, sırt kısmı ayrı hareket edebilir. Ayrıca oturan kişiyi ayağa kaldırma özelliği ile hasta ..
0 TL
Vergiler Hariç:0 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)